O kancelarii

Adwokat Katarzyna Topczewska
Kancelaria Adwokacka Warszawa

Świadczymy kompleksowe usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. Kancelaria Adwokacka Katarzyny Topczewskiej kieruje swoją ofertę nie tylko do klientów z Warszawy, ale i całego kraju. Zapewniamy bowiem zarówno obsługę bezpośrednio w naszej warszawskiej siedzibie, jak i porady prawne online. Towarzyszymy naszym klientom na różnych etapach postępowania przygotowawczego, sądowego, wykonawczego i nie tylko. Pomagamy również w polubownym rozwiązaniu wszelkiego rodzaju sporów.

Prawnik sporządza ponadto opinie, projekty umów gospodarczych, udziela porad ustnych oraz pisemnych, prowadzi negocjacje, a także reprezentuje Klientów podczas mediacji. Adwokat reprezentuje interesy Klientów indywidualnych oraz biznesowych zarówno przed sądami, organami ścigania, jak i innymi instytucjami.

Kancelarię prowadzi adwokat Katarzyna Topczewska, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w Ministerstwie Sprawiedliwości jako doradca Wiceministra, a następnie ekspert w Departamencie Prawa Karnego.

Przed rozpoczęciem indywidualnej praktyki współpracowała z kilkoma kancelariami adwokackimi. W spektrum jej praktyki znajdują się zagadnienia z prawa karnego oraz cywilnego, w tym rodzinnego i gospodarczego. W toku swojej działalności świadczy pomoc prawną organizacjom zajmującym się pomocą pokrzywdzonym przestępstwem oraz organizacjom, których statutowym celem jest ochrona zwierząt.