Porady online

Adwokat online

Świadczymy porady prawne online, co umożliwia Klientowi uzyskanie pomocy w szybki i prosty sposób, bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii Adwokackiej w Warszawie. Dzięki temu z usług adwokata mogą skorzystać Klienci praktycznie z każdego miejsca w kraju. By móc skorzystać z tej usługi, należy:

  •  wypełnić poniższy formularz oraz załączyć skany dokumentów niezbędnych do udzielenia porady prawnej online
  •  oczekiwać w ciągu 24 h zwrotnej odpowiedzi z zaproponowanym wynagrodzeniem za daną usługę
  •  w przypadku akceptacji zaproponowanego przez nas wynagrodzenia dokonać wpłaty uzgodnionej kwoty przelewem na rachunek bankowy kancelarii.

Odpowiedź na zapytanie udzielana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty – w terminie maksymalnym do 48h. Termin ten może ulec zmianom w przypadku zawiłego charakteru sprawy, zlecenia sporządzenia pisma bądź z powodu przesłania przez Klienta dodatkowych dokumentów lub informacji koniecznych do udzielenia porady. W takim przypadku kancelaria informuje o możliwym najszybszym terminie wykonania przedmiotowej usługi.

Adwokat zastrzega, że przed udzieleniem porady może być konieczne zadanie dodatkowych pytań. Klient otrzymuje wynik pracy kancelarii na wskazany przez siebie adres mailowy.