Porady online

Świadczymy porady prawne online, co umożliwia Klientowi uzyskanie pomocy w szybki i prosty sposób, bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii Adwokackiej w Warszawie. Dzięki temu z usług adwokata mogą skorzystać Klienci praktycznie z każdego miejsca w kraju. By móc skorzystać z tej usługi, należy:

  •  wypełnić poniższy formularz oraz załączyć skany dokumentów niezbędnych do udzielenia porady prawnej online
  •  oczekiwać w ciągu 24 h zwrotnej odpowiedzi z zaproponowanym wynagrodzeniem za daną usługę
  •  w przypadku akceptacji zaproponowanego przez nas wynagrodzenia dokonać wpłaty uzgodnionej kwoty przelewem na rachunek bankowy kancelarii.

Odpowiedź na zapytanie udzielana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty – w terminie maksymalnym do 48h. Termin ten może ulec zmianom w przypadku zawiłego charakteru sprawy, zlecenia sporządzenia pisma bądź z powodu przesłania przez Klienta dodatkowych dokumentów lub informacji koniecznych do udzielenia porady. W takim przypadku kancelaria informuje o możliwym najszybszym terminie wykonania przedmiotowej usługi.

Adwokat zastrzega, że przed udzieleniem porady może być konieczne zadanie dodatkowych pytań. Klient otrzymuje wynik pracy kancelarii na wskazany przez siebie adres mailowy.


    Strona korzysta
    z plików Cookies.
    Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.